Červen 2009

Směnárna

28. června 2009 v 10:21 | Váš Shinigami-sama aneb Myia Hatake
Info:
Na tomhle místě si budete moci navzájem směnit své duše. Asi chápete, o co se jedná, ale raději vám to vysvětlím na příkladu.

Tým 04 má 56 zárodků Kishinů a 2 duše čarodějek
Tým 05 má 95 zárodků Kishinů a žádnou duši čarodějky

Takže se domluví, že třeba za 12 zárodků Kishinů dostane tým 05 od Tým 04 jednu duši čarodějky. Pochopili? Doufám, že ano, a aby jste si mohli duše vyměnit, vyplníte mi formulář, který najdete níže v tomto článku. A doufám, že nemusím dodávat, jak je důležité, aby s tím souhlasily oba týmy.

Formulář:

1. Čísla obou týmu kteří si vyměňují duše
2. Popis převodu, neboli kdo komu dá kolik jakých duší

Dávejte, prosím, do komentářu pod tímto článkem

Provedené směny:

Zatím žádné

Doplňkové hodiny

17. června 2009 v 15:44 | Váš Shinigami-sama aneb Myia Hatake
Info:

Doplňkové hodiny jsou o tom, aby týmy co nemají žádné duše (nebo málo duší), mohli nějaké nabrat. Mise bude jen jedna za dva zárodky Kishina, aby jste si zase nemysleli, že nebudete muset plnit mise normální. Jen vám chci pomoct odpíchnout se ode dna. Misi samozřejmě budou moci plnit jen týmy, které mají žádný nebo až 4 zárodky Kishina. Nikdo jiný a taky bude pro všechny stejná a splnit jí můžete jen jednou.

Když misi splníte, pošlete mi jí jako obvykle na mail virtual-shibusen@seznam.cz s číslem vašeho týmu, abych věděla kam mám ty body hodit a snažte se, protože není jisté že ty body vůbec dostanete ;)

Mise:

Úkol: Ve vzdáleném městě ležící ve vyprahlé poušti najednou začali stávat lidé z mrtvích. Shinigami-sama vás tam posílá společně s Justinem, aby jste se o to postarali, jelikož si myslí, že to má zastírat nějaké mnohem větší zlo. Napište mi o tom příběh.
Odměna: 2 zárodky KishinaPo dlouhé době...

8. června 2009 v 18:01 | Váš Shinigami-sama aneb Myia Hatake
Hej, Ahoj, Hej... tak se zase po dlouhé době hlásí Váš milý *šílený* Shinigami-sama. Já vím, že tu bylo v poslední době mrtvo, ale to je kvůli tomu, že se nám školní rok chýlí ke konci a opravují se známky... ano, i Shinigami musí chodit do normální školy a moc mu to nejde. Myslím, že jste na tom přibližně stejně, ale doufám, že vaše vysvědčení nebude tak tragické jako moje. Řekněme, že matika, fyzika a němčina nejsou moje silné stránky, ale abych to nemlela jen o svém prospěchu, tak vám napíšu, na co se můžete v nejbližší nebo i trochu delší době těšit...

Nové mise... ty rozhodně

Doplňkové hodiny... které budou asi tak za 2 zárodky pro týmy, co ještě nemají žádné duše

Test... který vám vysvětlím po uzavření známek a taky od té doby poběží, uvidíte, mám ho celý vymyšelený tak, aby jste mi nepodváděli *snad*

Hm, tenhle článek je přednastavený ze včerejška *pro mě dneška*, protože Váš Shinigami odjel z rodinných důvodů pryč... ne, žádná dovolená, tohle je poněkud nepříjemnější záležitost. Takže jsem přednastavila i mise *jsem vymyslela trik jak to udělat*, tak si dávejte pozor jestli už náhodou nejsou zabrané ty, co chcete, protože to nebudu moc škrtat. Když tak se bere ten kdo první napsal a nezapomeňte, že ti co ještě nesplnili misi, nemají na další nárok...

Váš *teď někde v háji* Shinigami-sama