Květen 2009

Tak konečně nějaké mise a velká omluva...

17. května 2009 v 22:20 | Váš Shinigami-sama aneb Myia Hatake
Hej, Ahoj, Hej xD Tak jak se máte? Já doufám, že dobře a je mi líto, že jsem vám nemohla vymyslet pár misí dřív, ale mám angínu a menší/větší problémy ve škole a tak. Ale nebojte. Zatím jsem připravila 4 jednoduché mise za docela dost bodů (máte je na nástěnce) a v následujícím týdnu by nějaké měli přibývat, tak to tam poctivě sledujte, protože pokaždé vás informovat nebudu ;) Takže vzhůru na mise a nezapomínejte, že momentálně jde jen o to si vytvořit nějaký ten náskok před vašimi soupeři a pak teprve začnou pořádné mise ;)


Rozdávání duší za příběhy ;)

4. května 2009 v 17:25 | Váš Shinigami-sama aneb Myia Hatake
K avataru se radši nebudu vyjadřovat, tak přikročme k samotné věci... Něž rozdám duše, ráda bych vám vysvětlila můj systém hodnocení, který se vám prostě bude muset líbit! xD Přečetla jsem si všechny příspěvky a ten který se mi líbil, to znamená, že mě: rozesmál, zaujal nebo byl zajímavě napsaný dostal od 1 do 3 duší, podle toho, jak dobré to bylo. Řídila jsem se známým heslem, že záleží spíše na kvalitě, než na kvantitě, takže se nedivte, že někdo kdo má pár hezkých příspěvků má víc duší než ten, kdo jich tam nasekal hodně, ale nijak mě nezaujali. Pokud někdo bude mít nějaké námitky, budiž, snažila jsem se to hodnotit co možná nejvíc objektivně, takže žádné narážky netoleruji, kdyby se o to někdo pokoušel...


Rozdáno 52 duší pro lidi:


→ Ayra Kirosaku: 7 duší (chválím za zpracování)

→ Gigi Le Tallec: 6 duší

→ Enten Teak: 5 duší

→ Krikolka: 5 duší

→ Kaori: 4 duše

→ Miyu Ryuu: 4 duše

→ Kid II. Nesymetrický: 4 duše

→ Kinzoku: 4 duše

→ Kikkawa: 3 duše

→ Brego: 3 duše

→ Louisse: 3 duše

→ Lucy Maria Misora: 2 duše

→ Sanberg Green: 2 duše

Někomu jsem možná napsala, že maximum je 8, ale bohužel mi to nějak nevyšlo, gomen ;)


Ještě jeden drobný komentář:


Budu se opakovat, ale jde mi o to, abych to dobře vysvětlila.... uvedu to na příkladu. Ayra napsala pár hezkých příspěvků, co měli hlavu a patu a byli hlavně moc hezky zpracované, tak má taky nejvíc duší, protože hlavně pochopila o co mi šlo. Zapnout vaší bujnou fantazii!! xD Takže ještě jednou prosím... nekritizujte mě! Já jdu vaše duše přiřadit k týmům... pomalu, ale jistě;)


Tým 10

4. května 2009 v 16:52 | Váš Shinigami-sama aneb Myia Hatake
Uživatel týmu:


Zbraň týmu:


Souznění duší:

Když jsme ve souznění duší, naše schopnosti se rozšíří. Moje (Krikolčina) shcopnosti se přenesou na ni, tož znamená, že můj uživatel bude mít taky bleskový živel. Když soupeře zasáhneme bleskovým útokem do jeho duše, jeho zlá energie se z něho "vypaří" a vlastně se stane dobrým člověkem. Pak když zbraň je v módu tyče, tak s uživalelovou pomocí může hořet.

Duše:

Zárodků Kishinů:
5
Čarodějnic:
0
Kishinů:
0

Karta:

Jsem zpátky!!

3. května 2009 v 18:54 | Váš Shinigami-sama aneb Myia Hatake
Vaše Shinigami-sama se vrátila… zapalte louče, nalijte vína a pijte, co hrdlo ráčí xD Ehm, to jsem se nechala maličko… mno maličko více unést, ale nevadí, ani nevíte, jak moc jsem ráda zpět, protože tam byla neskutečná nuda xD Hm, teď mě ale čeká to, že budu muset přečíst všechny vaše příspěvky ve všech chatech a jak jsem tak na to koukala, nebude to lehký úkol xD Ale já to už nějak zvládnu, ještě budu muset vytvořit jeden týmový profil a pak na to vlítnu, rozdám duše a teoreticky by se tu v nejbližší době měly snad objevit nějaké ty první mise xD Takže doufám, že mě rádi vidíte a já vás jdu zastavit v příspěvkování xD