Nástěnka s úkoly (misemi)

15. dubna 2009 v 22:03 | Váš Shinigami-sama aneb Myia Hatake
Info:

Tady budu vystavovat úkoly, které vám (týmům) budou k dizpozici. Vždy mi budete muset vyplnit formulář do komentářů jakou misi chcete. Pak ji budete muset splnit a odeslat mi na mail virtual-shibusen@seznam.cz . Za ní nakonec dostanete body (duše), které já vám přidělím a připíšu na profil týmu. Hlavně si nesmíte brát mise, které již jsou někomu přiděleny, budte to tam vždycky červeně označeno. MŮŽETE SI VŽDY ZABRAT JEN JEDNU MISI!!

Formulář:

1. Číslo vašeho týmu (máte v seznamu týmů)
2. Jakou misi chcete (číslo)

-------------------------------------------------

Mise:

        Staré Mise:      
Úkol: Na jedné nudné hodině v Shibusenu vás napadne zajímavá myšlenka: Co asi skrývá Mira Nygus, partnerka Sida, pod svými obvazy? Napište mi příběh o tom, jak jste se to snažili zjistit a zahrňte do toho povinně tyto lidi: Sida a Shinigamiho.
Odměna: 2 zárodky Kishinů
Stav: ZABRANÁ- týmem 6

Úkol: Představte si, že jednou tak v lese *jdete třeba na piknik* potkáte Free, jak trénuje své magické dovednosti. Samozřejmě že se jako obvykle sem tam splete. Zalezete do křoví, aby si vás nevšiml, ale jeho čich mu napoví, že se tam nacházíte. Vytáhne vás a chce si dát zápas. Jak porazit někoho nesmrtelného? Nebo alespoň přežít? To nechám na vás. Opět libovolná forma zpracování (obrázek, příběh atd.), aby vám tohle téma lépe vyhovovalo.
Odměna: 3 zárodky Kishinů
Stav: ZABRANÁ- týmem 8

Úkol: Tsubaki je celá nešťastná ze spousty věcí a jedna z nich je, že je tak neprůbojná. Pak také, že nedokáže zvládnou Black Stara. prostě je toho na ní moc a chce se zabít. Stoupne si na špičku Shibusenu a hodlá skočit. Jenomže v tu chvíli tam přiběhne Black Star a začne jí přemlouvat, aby to neděla. Vy se k tomu náhodně připletete a Black Star Vám dá za úkol, vymyslet nějaké věci, kvůli kterým by měla Tsubaki žít.
Odměna: Pokud jich bude víc jak 15, tak 1 duše čarodějky a pokud míň, tak 3 zárodky Kishinů
Stav: ZABRANÁ- týmem 2

Úkol: Je Halloween a vy jste pozváni ke Kidovi domů na večeři. Samozřejmě vám napřed ukáže krásně symetricky vyzdobený dům, pak se symetricky najíste, ale u stolu máte pocit, že se pod ním něco hýbe. Když nadzvednete ubrus, je tam vystrašená Liz. Hned v zápětí pochopíte, že Halloween pro ní musí být opravdové utrpení. Strašidla kam se podíváš. Jsem ale hodní, tak se rozhodnete s ní zůstat. Ale zároveň vás Kid vybídne se jít koukat na nový skvělý horror. Co si vybrat? Napište mi o tom příběh.
Odměna:1 duše čarodějky
Stav: ZABRANÁ- týmem 9
---------------------------------------------
 Nové mise: 

Mise 01:

Úkol: Právě se vám naskytla jedinečná příležitost. Kami a Spirit (bývalí manželé, Mačiny rodiče) se ještě nerozsoudili o majetek a proto vás Spirit prosí, aby jste ho obhajovali. Zaplatil by vám hodně a zajistil by u Shinigamiho, aby vám dával dobré mise. Napište mi tedy příběh o tom, co se dělo u soudu.
Odměna: 3 zárodky Kishina a výsada, že si váš tým bude moci zabírat klidně dvě mise najednou a jednou za celou dobu ve VS má možnost si vzít misi, která už je zabraná, též
Stav:ZABRANÁ

Mise 02:

Úkol: Kirikou a jeho dvě pěstní dvojčátka se rozhodli, že se přihlásí do místní zápasnické ligy boxerů. To samozřejmě nadchlo i Black Stara. Váš tým poprosí o pomoc s propagací. Co takhle vyrobit nějaký plakát a podělit se s nimi o výhru?
Odměna: 3 zárodky Kishina
Stav: VOLNÁ

Mise 03:

Úkol: Je krásný den a vy si kráčíte k nástěnce s misemi. Tam vás čeká zvláštní překvapení. Údajně se zjistilo, že velká velitelka čarodějnic, Mabaa-sama, si zachází do krásných lázní. Tam je možnost jí překvapit. Jenomže to má jeden problém. Jak se tam dostat a co udělat? Vezmete si na starosti organizaci tohoto velkého plánu proti jedné z největších čarodějek?
Odměna: 1 duše čarodějky
Stav:ZABRANÁ

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ayra chan *team 5 with Kiid 4ever :)* Ayra chan *team 5 with Kiid 4ever :)* | 5. září 2009 v 0:25 | Reagovat

Team 5
Misia 1

2 Lucy Maria Misora Lucy Maria Misora | Web | 5. září 2009 v 15:16 | Reagovat

Team 7
Mise 3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama